Kliniğimizde rutin bir göz muayenesinin tüm aşamaları ayrıntılı olarak gerçekleştirilmektedir. Öncelikle şikayetleriniz ile ilgili olarak ayrıntılı bilgi alındıktan sonra muayeneye geçilmektedir. Kapsamlı bir göz muayenesi, göz bebeğinin genişletilmesi ve uygulanacak testlerle birlikte 1-3 saat arası sürebilmektedir. Eğer tedavi uygulanması gerekirse bu süre uzayabilmektedir. Bu nedenle anlayışınız için şimdiden teşekkür ediyoruz. Kliniğimiz randevu sistemi ile çalışmaktadır. Sizin için en uygun olan saate randevu verilmektedir. Acil hastalara öncelik verildiğini hatırlatmak istiyoruz.

 

Önceden yapılan ameliyatınız veya tetkikleriniz varsa muayeneye gelirken bunlarla ilgili tüm belgeleri yanınızda getirmenizi bekliyoruz.
Eğer elinizde olmayan sebeplerle randevuya gelememe durumunuz olursa bize 24 saat öncesinden haber vermenizi rica ederiz. Bu durumda başka bir hastamıza muayene şansı vermiş oluruz. Muayeneye geldiğinizde arzu ederseniz ekibimiz size tekerlekli sandalye konusunda yardımcı olmaktadır.

Ayrıntılı bir muayene için göz bebeğinin genişletilmesi gerekmektedir. Bu muayeneye bağlı olarak bir süre bulanık görebilir ve ışıklardan rahatsız olabilirsiniz. Bu nedenle yanınızda güneş gözlüğü bulundurmanızı veya size birinin eşlik etmesini tavsiye etmekteyiz.

Bağlantılar

Bize Yazın bilgi@adanaretina.com 0322 457 77 88 0533 527 28 27
RandevuRandevu AlınRandevu Almak için Tıklayın